Neladrinks.cz

Pálenice Český Těšín

Zastáváme názor, že ovoce je nejlepší v tekuté podobě. Urodilo se vám ho letos opravdu hodně? Tak ho dovezte k nám. V NELA DRINKS se o něj dobře postaráme a vyrobíme vám z něj váš vlastní, lahodný, ovocný destilát.

 

PROČ PÁLIT U NÁS:

Víme jak na to. Jsme profesionálové a máme dlouholeté odborné zkušenosti. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi (např. staření ultrazvukem), což je zárukou té nejvyšší kvality a také rychlého zpracování.

Šetříte si čas a další starosti (uskladnění, manipulace, nádoby). Stačí k nám dovézt celé ovoce a ostatní už nechte na nás. Ovocný kvas za vás vyrobíme, uschováme a následně zpracujeme.

Kvalita je pro nás závazek. Celý proces kvašení a výroby provází přísná kontrola. Důsledně splňujeme veškerou legislativu, hygienické nároky na produkty a výrobní postupy.

Jsme rodinná firma. U nás zažijete přátelské domácí prostředí a individuální přístup. Záleží nám především na vaší spokojenosti.

 

CO VŠECHNO SE DÁ PÁLIT:

V podstatě jakékoliv ovoce, které by ale mělo být zralé, zdravé a čisté.  Asi nejtradičnější a nejznámější ovoce k pálení jsou švestky. My doporučujeme ale vyzkoušet i jiné zajímavé varianty. Skvělá je třeba pálenka z jablek tzv. Calvados nebo třeba z hrušek, meruněk, višní, třešní, mirabelek, kdoulí či jeřabin.